TinyBrowser (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Help
ast: Aida

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: n/a
ast: n/d

en: WIDTHxHEIGHT
ast: ANCHORxALTOR

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
