TinyBrowser (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Help
bg: Справка

en: link
bg: връзка

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Image directory
bg: директория с изображения

en: WIDTHxHEIGHT
bg: ШИРИНА х ВИСОЧИНА

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: image
bg: изображение

en: bytes
bg: байта
