TinyBrowser (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Help
bn: সহায়তা

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম
