TinyBrowser (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: image
bo: པར་རིས

en: Add new profile
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད
