TinyBrowser (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Help
cy: Cymorth

en: link
cy: dolen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: WIDTHxHEIGHT
cy: LLEDxUCHDER

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: image
cy: delwedd

en: Admin
cy: Gweinydd
