TinyBrowser (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Help
et: Abi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: n/a
et: puudub

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Duplicate
et: Paljunda

en: image
et: pilt

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Resize
et: Muuda suurust

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Crop
et: Lõika

en: Admin
et: Administraator

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime
