TinyBrowser (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Help
fa: راهنما

en: link
fa: پیوند

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: n/a
fa: هیچ

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Image directory
fa: پوشه تصاویر

en: WIDTHxHEIGHT
fa: طول x عرض

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Duplicate
fa: تکرار

en: image
fa: تصویر

en: Insert !image or !link.
fa: درج !image یا !link

en: Add new profile
fa: افزودن پروفایل جدید

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Crop
fa: برش

en: Admin
fa: مدیر

en: Replace the existing file with the new one
fa: جایگزینی فایل موجود با فایل جدید

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: Profile has been added.
fa: پروفایل اضافه شد.
