TinyBrowser (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Help
gl: Axuda

en: link
gl: ligazón

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: n/a
gl: n/d

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: WIDTHxHEIGHT
gl: ANCHOxALTO

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: image
gl: imaxe

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
gl: Permitir a inserción de documentos e imáxes en áreas de texto simple.

en: Insert !image or !link.
gl: Insertar !image ou !link.

en: Add new profile
gl: Engadir un novo perfil

en: Resize
gl: Redimensionar

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Crop
gl: Recortar

en: Configuration profiles
gl: Configuración de perfís

en: Absolute URLs
gl: URLs absolutas

en: Replace the existing file with the new one
gl: Remprazar o documento existente polo novo

en: Assigned profile
gl: Perfil asignado

en: Role-profile assignments
gl: Asignacións de rol e perfil

en: Give a name to this profile.
gl: Asigne un nome para este perfil.

en: Directory quota
gl: Cuota de directorio

en: Maximum image resolution
gl: Máxima resolución da imaxe

en: Profile has been added.
gl: O perfil foi engadido.
