TinyBrowser (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Help
he: עזרה

en: link
he: קישור

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: n/a
he: -ללא-

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Image directory
he: ספריית תמונות

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Duplicate
he: שכפול

en: image
he: תמונה

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Resize
he: שינוי גודל

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Crop
he: חיתוך

en: Admin
he: מנהל

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה
