TinyBrowser (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Help
jv: Pitulungan

en: link
jv: pranālā

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Image directory
jv: Direktori gambar

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: image
jv: gambar

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Maximum image resolution
jv: Resolusi gambar maksimum
