TinyBrowser (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: link
ka: ბმული

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Media
ka: მედია

en: image
ka: სურათი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
