TinyBrowser (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: image
kn: ಚಿತ್ರ
