TinyBrowser (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: n/a
ku: نییە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: WIDTHxHEIGHT
ku: پانیXدرێژی

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: image
ku: وێنە
