TinyBrowser (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Help
ne: सहयोग

en: Media
ne: मिडिया

en: image
ne: तस्विर
