TinyBrowser (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Help
oc: Ajuda

en: link
oc: ligam

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: n/a
oc: n/d

en: Media
oc: Mèdia

en: WIDTHxHEIGHT
oc: LARGORxNAUTOR

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: image
oc: imatge

en: Resize
oc: Redimensionar

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Crop
oc: Requadrar

en: Maximum image resolution
oc: Resolucion maximala de l'imatge
