TinyBrowser (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ
