TinyBrowser (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
