TinyBrowser (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Help
ps: مرسته

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Media
ps: رسنۍ

en: Crop
ps: سكڼل
