TinyBrowser (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: n/a
sl: n/d

en: WIDTHxHEIGHT
sl: ŠIRINAxVIŠINA

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: image
sl: slika

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: File directory
sl: Mapa

en: Crop
sl: Izrez

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike
