TinyBrowser (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Help
sq: Ndihmë

en: WIDTHxHEIGHT
sq: GJERËSIxLARTËSI

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.
