TinyBrowser (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: link
sr: линк

en: n/a
sr: нема

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
