TinyBrowser (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Rename
af: Herbenoem

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User role
af: Gebruikersrol

en: WIDTHxHEIGHT
af: WYDTExHOOGTE

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: bytes
af: grepe
