TinyBrowser (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Help
am: እርዳታ

en: n/a
am: አይመለከተውም
