TinyBrowser (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Help
bs: Pomoć

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
