TinyBrowser (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: WIDTHxHEIGHT
eo: LARĜOxALTECO

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: image
eo: bildo

en: bytes
eo: bajtoj
