TinyBrowser (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Help
eu: Laguntza

en: link
eu: esteka

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Profile name
eu: Profil izena

en: WIDTHxHEIGHT
eu: ZABALERAxALTUERA

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: image
eu: irudia

en: bytes
eu: byteak

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en:  is successfully moved.
eu:  ongi mugitua izan da.

en:  already exists. Please use a different name.
eu:  existitzen da. Mesedez beste izen bat erabili.

en:  is successfully resized.
eu:  tamaina aldaketa ongi burutu da.

en: Select image style
eu: Irudi tankera hautatu

en: Rotate left
eu: Ezkerrera biratu

en: Rotate right
eu: Eskuinera biratu

en: Are you sure to delete the file
eu: Ziur al zaude fitxategia ezabatu nahi duzula
