TinyBrowser (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: link
fi: linkki

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: n/a
fi: ei mitään

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: WIDTHxHEIGHT
fi: LEVEYSxKORKEUS

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Duplicate
fi: Monista

en: image
fi: kuva

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
fi: Kuvien/tiedostojen lisääminen perustekstialueille

en: Insert !image or !link.
fi: Lisää !image tai !link.

en: Add new profile
fi: Lisää uusi profiili

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Crop
fi: Rajaa

en: Delete profile
fi: Poista profiili

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Configuration profiles
fi: Asetusprofiilit

en: Absolute URLs
fi: Absoluuttiset URL:t

en: Replace the existing file with the new one
fi: Korvaa olemassaoleva tiedosto uudella tiedostolla

en: Assigned profile
fi: Kytketty profiili

en: Role-profile assignments
fi: Profiilien kytkennät käyttäjärooleihin

en: Assign profiles to user roles.
fi: Kytke profiileja käyttäjärooleihin

en: Give a name to this profile.
fi: Anna nimi tälle profiilille.

en: Directory quota
fi: Hakemistokohtainen levytilarajoitus

en: Maximum image resolution
fi: Suurin kuvaresoluutio

en: Profile has been added.
fi: Profiili on lisätty.

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
fi: Tahdotko varmasti poistaa profiilin %name?

en: Profile has been deleted.
fi: Profiili on poistettu.
