TinyBrowser (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Maximum image resolution
hy: Պատկերի առավելագույն ռեզոլուցիա
