TinyBrowser (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: link
is: hlekkur

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: n/a
is: á ekki við

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: WIDTHxHEIGHT
is: BREIDDxHÆÐ

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: image
is: mynd
