TinyBrowser (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: n/a
kk: жоқ

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
