TinyBrowser (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: image
ml: ചിത്രം
