TinyBrowser (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Help
mn: Тусламж

en: link
mn: холбоос

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: image
mn: зураг
