TinyBrowser (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Help
nn: Hjelp

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: image
nn: bilete

en: Insert !image or !link.
nn: Sett inn !image eller !link!.

en: Maximum image resolution
nn: Maksimum bileteoppløysing.
