TinyBrowser (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ
