TinyBrowser (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Help
se: Veahkki

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
