TinyBrowser (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Media
th: สื่อ

en: Image directory
th: ไดเรกทอรี่ภาพ

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: image
th: รูปภาพ

en: Detail
th: รายละเอียด
