TinyBrowser (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: link
tr: bağlantı

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Profile name
tr: Profil adı

en: Image directory
tr: Resim dizini

en: WIDTHxHEIGHT
tr: GENİŞLİKxYÜKSEKLİK

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: image
tr: imaj

en: Insert !image or !link.
tr: !image veya !link ekle.

en: Add new profile
tr: Yeni profil ekle

en: Resize
tr: Boyutlandır

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: Crop
tr: Kırp

en: Admin
tr: Yönetim

en: Maximum image resolution
tr: Ençok görsel çözünürlük
