TinyBrowser (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: image
ug: رەسىم
