TinyBrowser (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Help
ar: المساعدة

en: link
ar: رابط

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: WIDTHxHEIGHT
ar: العرض×الارتفاع

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: image
ar: صورة

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Maximum image resolution
ar: أقصى دقة للصورة
