TinyBrowser (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: n/a
az: yox

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Crop
az: Məhsul
