TinyBrowser (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Help
be: Дапамога

en: Move to
be: Перайсці да

en: link
be: спасылка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Rename
be: Перайменаваць

en: n/a
be: [няма]

en: Media
be: Мультымедыя

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: image
be: малюнак

en: bytes
be: Б

en: Resize
be: змена памеру

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Crop
be: Абрэзка

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы
