TinyBrowser (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Help
ca: Ajuda

en: link
ca: enllaç

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: n/a
ca: n/d

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Image directory
ca: Directori d'imatges

en: WIDTHxHEIGHT
ca: AMPLADAxALÇADA

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Duplicate
ca: Duplica

en: image
ca: imatge

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
ca: Permet inserir imatges/fitxers en línia en àrees de text pla

en: Insert !image or !link.
ca: Inserir !image o !link.

en: Add new profile
ca: Afegeix un perfil nou

en: Resize
ca: Redimensionar

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Crop
ca: Tallar

en: Delete profile
ca: Elimina el perfil

en: Admin
ca: Administrador

en: Configuration profiles
ca: Perfils de configuració

en: Absolute URLs
ca: URL absoluts

en: Replace the existing file with the new one
ca: Reemplaça el fitxer existent amb el nou

en: Assigned profile
ca: Perfil assignat

en: Assign profiles to user roles.
ca: Assigna perfils als rols d'usuari

en: Maximum image resolution
ca: Resolució màxima de la imatge
