TinyBrowser (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help
gu: મદદ

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: WIDTHxHEIGHT
gu: પહોળાઈ x ઊંચાઈ
