TinyBrowser (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: link
hr: poveznica

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Media
hr: Mediji

en: Image directory
hr: Direktorij sa slikama

en: WIDTHxHEIGHT
hr: ŠIRINAxVISINA

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: image
hr: slika

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Crop
hr: Odreži

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike
