TinyBrowser (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Help
lt: Pagalba

en: link
lt: nuoroda

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: n/a
lt: n/d

en: User role
lt: Narių rolės

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: image
lt: paveikslėlis

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Admin
lt: Adminas

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Assigned profile
lt: Priskirti profiliai

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Assign profiles to user roles.
lt: Priskirti profilį narių rolei.

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.
