TinyBrowser (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: link
lv: saite

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Rename
lv: pārsaukt

en: n/a
lv: n/p

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: image
lv: attēls

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lv: Iespējot inline attēlu/datņu ievietošanu vienkāršo textarea elementos

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Configuration profiles
lv: Uzstādījumu profili

en: Absolute URLs
lv: Absolūtais URL

en: Replace the existing file with the new one
lv: Aizstāt esošo datni ar jauno

en: Role-profile assignments
lv: Lomu-profilu piesaiste

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja
