TinyBrowser (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Help
my: အကူအညီ

en: link
my: လင့်ခ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: image
my: ပုံရိပ်
