TinyBrowser (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: General settings
ro: Setări generale

en: Help
ro: Ajutor

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Rename
ro: Redenumire

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Image directory
ro: Director de imagini

en: WIDTHxHEIGHT
ro: LĂŢIMExÎNĂLŢIME

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: image
ro: imagine

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
ro: Permite introducerea integrată a imaginilor/fişierelor într-o zonă de text

en: Resize
ro: Redimensionare

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: Crop
ro: Tăiere

en: Delete profile
ro: Șterge profilul

en: Admin
ro: Administrator

en: Maximum image resolution
ro: Rezoluţie maximă imagine
