TinyBrowser (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: link
sk: odkaz

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: n/a
sk: nie je

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: WIDTHxHEIGHT
sk: VÝŠKAxŠÍRKA

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: image
sk: obrázok

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
sk: Povoliť vkladanie vnútorných obrázkov/súborov do čisto textových oblastí.

en: Insert !image or !link.
sk: Vložiť !image alebo !link

en: Add new profile
sk: Pridať nový profil

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Crop
sk: Orezať

en: Admin
sk: Administrátor

en: Configuration profiles
sk: Konfigurácia profilov

en: Absolute URLs
sk: Absolútne URL adresy

en: Replace the existing file with the new one
sk: Nahradiť existujúci súbor novým súbor

en: Assigned profile
sk: Priradené profily

en: Role-profile assignments
sk: Priradenie profilov k používateľským kategóriám

en: Assign profiles to user roles.
sk: Priradiť  profily k používateľským kategóriám

en: Give a name to this profile.
sk: Priradiť meno tomuto profilu.

en: Directory quota
sk: Kvóta pre priečinok

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Profile has been added.
sk: Profil bol pridaný.

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť profil %name?

en: Profile has been deleted.
sk: Profil bol zmazaný.
