TinyBrowser (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Move to
uk: Перемістити в

en: link
uk: посилання

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Rename
uk: Перейменувати

en: n/a
uk: н/д

en: Extensions
uk: Додатки

en: User role
uk: Роль користувача

en: Thumbnail size
uk: Розмір мініатюри

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Image directory
uk: Каталог зображень

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: image
uk: зображення

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
uk: Увімкнтути вставку вбудованих зображень/файлів у прості текстові області

en: Insert !image or !link.
uk: Вставте !image чи !link.

en: bytes
uk: байти(байтів)

en: Add new profile
uk: Додати новий профіль

en: Detail
uk: Подробиці

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: Crop
uk: Кадрування

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Admin
uk: Адмін

en: Configuration profiles
uk: Конфігураційні профілі

en: Absolute URLs
uk: Абсолютні URL-адреси

en: Replace the existing file with the new one
uk: Заміняти наявні файли на нові

en: Assigned profile
uk: Призначений профіль

en: Role-profile assignments
uk: Призначення профілів для ролей

en: Assign profiles to user roles.
uk: Призначити профілі до ролей користувача.

en: Give a name to this profile.
uk: Дати назву цьому профілю.

en: Directory quota
uk: Квота каталогу

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Profile has been added.
uk: Профіль було успішно додано.

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
uk: Ви дійсно хочете видалити профіль %name?

en: Profile has been deleted.
uk: Профіль був успішно видалений.

en: Quick Upload
uk: Швидке вивантаження

en: WYSIWYG editor
uk: Редактор WYSIWYG

en: Upload files
uk: Відвантажити файли

en: Separate extensions with a space character and do not include leading dot. Extensions are case insensitive. Please use small letters for the extensions.
uk: Розширення вводити через пробіл і крапку перед розширенням не ставити. Розширення нечутливі до регістру. Будь ласка, використовуйте для розширень рядкові літери.

en: Rotate left
uk: Обертати вліво

en: Rotate right
uk: Обертати вправо
